MÖBLER / Bord / Bord 5191654
nr 519 1654
Bord
med låda, 1800-tal, betsad furu, längd: 63, djup: 37, höjd: 76 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 14 april 2008
kl 16:19:23
100 kr
300 kr
200 kr
300 kr
400 kr
6
500 kr